ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΟΥ ΕΚΗ

Posted on

 

 

cropped-dsc_00173

Ολοκληρώθηκε η εκλογική διαδικασία του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Ηρακλείου, που διεξήχθη στις 17, 18 και 19 Νοεμβρίου 2018, για  την  ανάδειξη  Νέου  Διοικητικού  Συμβουλίου, Γενικού Συμβουλίου,  Εξελεγκτικής  Επιτροπής  &  Αντιπροσώπων  στην  Γ.Σ.Ε.Ε.

Έπειτα την καταμέτρηση τα αποτελέσματα

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

 Για  το  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΒΟΡΓΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (153 ψήφοι)                        ΔΗ.ΣΥ.Ε
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ (120 ψήφοι)            ΔΗ.ΣΥ.Ε
  3. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΩΫΣΑΚΗΣ (105 ψήφοι)           ΔΗ.ΣΥ.Ε
  4. ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΑΡΙΔΑΚΗ (88 ψήφοι)                    ΔΗ.ΣΥ.Ε
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (86 ψήφοι)             ΔΗ.ΣΥ.Ε
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ (80 ψήφοι)                ΔΗ.ΣΥ.Ε
  7. ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ (77 ψήφοι)                   ΔΗ.ΣΥ.Ε
  8. ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ (63 ψήφοι)             ΔΗ.ΣΥ.Ε
  9. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ (58 ψήφοι)        ΔΗ.ΣΥ.Ε
  10. ΦΟΔΕΛΙΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (57 ψήφοι)       ΔΗ.ΣΥ.Ε
  11. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΟΝΤΑΣ (56 ψήφοι)             ΔΗ.ΣΥ.Ε
  12. ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (51 ψήφοι)    ΔΗ.ΣΥ.Ε
  13. ΜΙΧΑΗΛ ΡΙΖΙΚΙΑΝΑΚΗΣ (26 ψήφοι)             ΔΗ.ΣΥ.Ε
  14. ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (47 ψήφοι)             ΔΑΣ-ΠΑΜΕ
  15. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ (43 ψήφοι)     ΔΑΣ-ΠΑΜΕ
  16. ΞΗΜΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (40 ψήφοι)              ΔΑΣ-ΠΑΜΕ
  17. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΙΟΥ (41 ψήφοι)                    ΔΑΣ-ΠΑΜΕ
  18. ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΕΝΤΖΟΣ (23 ψήφοι)                    ΑΚΕ
  19. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (21 ψήφοι)   ΑΚΕ

 

ΓΙΑ  ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ (92 ψήφοι)                      ΔΗ.ΣΥ.Ε
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΤΑΚΗΣ (64 ψήφοι)       ΔΗ.ΣΥ.Ε
    1. ΟΛΓΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ (62 ψήφοι)                            ΔΗ.ΣΥ.Ε
  3. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ (55 ψήφοι)                          ΔΗ.ΣΥ.Ε
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ (54 ψήφοι)       ΔΗ.ΣΥ.Ε
  5. ΜΙΧΑΗΛ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗΣ (54 ψήφοι)                              ΔΗ.ΣΥ.Ε
  6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΖΕΔΑΚΗΣ (53 ψήφοι)                    ΔΗ.ΣΥ.Ε
  7. ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΚΟΛΑΚΗ (52 ψήφοι)                             ΔΗ.ΣΥ.Ε
  8. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ (52 ψήφοι)                 ΔΗ.ΣΥ.Ε
  9. ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΕΡΓΗ – ΣΟΦΙΑ ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗ &

ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ (51 ψήφοι)                                           ΔΗ.ΣΥ.Ε

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ (32 ψήφοι)                          ΔΑΣ – ΠΑΜΕ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ (17 ψήφοι)                      ΔΑΣ ΠΑΜΕ
  3. ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΑΤΑΪΔΑΚΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΙΟΝΤΟΓΛΟΥ &

ΙΩΑΝΝΗΣ ΞΗΜΕΡΑΚΗΣ (9 ψήφοι)                                         ΔΑΣ – ΠΑΜΕ

  1. ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (20 ψήφοι)                                   Α.Κ.Ε
  2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (18 ψήφοι)                    Α.Κ.Ε

 

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΜΑΡΙΑ ΑΠΛΑΔΑ (74 ψήφοι)                                            ΔΗ.ΣΥ.Ε
  2. ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ (65 ψήφοι)                       ΔΗ.ΣΥ.Ε
  3. ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΛΕΥΡΑΚΗ (54 ψήφοι)                             ΔΗ.ΣΥ.Ε
  4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ (51 ψήφοι)                 ΔΗ.ΣΥ.Ε
  5. ΤΣΕΜΕΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (32 ψήφοι)                               ΔΑΣ ΠΑΜΕ

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ Γ.Σ.Ε.Ε 

  1. ΣΤΕΛΙΟΣ ΒΟΡΓΙΑΣ (117 ψήφοι)                                            ΔΗ.ΣΥ.Ε
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ (100 ψήφοι)                              ΔΗ.ΣΥ.Ε
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (87 ψήφοι)                                ΔΗ.ΣΥ.Ε
  4. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΦΙΝΑΚΗΣ (74 ψήφοι)                                  ΔΗ.ΣΥ.Ε
  5. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΑΘΑΚΗΣ (71 ψήφοι)                                     ΔΗ.ΣΥ.Ε
  6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ (45 ψήφοι)                      ΔΗ.ΣΥ.Ε
  7. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ(10 ψήφοι)                         ΔΑΣ – ΠΑΜΕ

 

Σχόλια