ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΜΕ ΘΕΜΑ:ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ

Εικόνα Posted on Updated on

Ηράκλειο σήμερα 29 Απριλίου  2015 ημέρα Τετάρτη και  ώρα 18:00 μ.μ. στο Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου συνεδρίασε η Επιτροπή Αξιολόγησης των έργων  Ζωγραφικής για τα παιδιά  Δημοτικών Σχολείων    με θέμα: ΄΄ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ΄΄ η οποία αποτελείται από τους:

1.ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ

2.ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  ΜΕΛΟΣ Δ.Σ ΣΥΛΛ. ΕΚΠ/ΚΩΝ Ά ΒΑΘ/ΜΙΑ ΦΑΙΣΤΟΥ

3.ΜΠΕΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛ. ΕΚΠ/ΚΩΝ Ά ΒΑΘ/ΜΙΑ Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

  1. ΑΝΝΑ ΣΤΟΥΜΠΙΔΗ ΕΙΔΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Δ.Σ ΣΥΛΛ. ΕΚΠ/ΚΩΝ Ά ΒΑΘ/ΜΙΑ ΔΟΜ.ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ

5.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΛΟΣ Δ. Σ ΕΚΗ

  • ΒΡΑΒΕΙΑ

1η  ΟΜΑΔΑ παιδιά Α & Β τάξης Α΄ βάθμιας Εκπαίδευσης                                             ΕΙΔΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 1Ης ΟΜΑΔΑΣ

1ο Μαριζέτα Βερούκι 47ο Δ.Σ Ηρακλείου                       1ο Πλαϊτης Μάνος 26ο Δ.Σ Ηρακλείου

2ο   Λεμονάκης Μάνος 40ο Δ.Σ Ηρακλείου                         2ο  Παπαδάκης Γιώργος 1ο Δ.Σ ΑΡΧΑΝΩΝ  

3Ο  Μανουσάκη Φωτεινή Δ.Σ Αγίων Δέκα                        3Ο  Μάρκου Τέα 53ο Δ.Σ Ηρακλείου

2η ΟΜΑΔΑ παιδιά Γ & Δ τάξης          ΄΄                ΄΄                                                       ΕΙΔΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 2Ης ΟΜΑΔΑΣ

1Ο  Παντουβάκης Αλέξανδρος 41ο Δ.Σ Ηρακλείου                       1Ο Τσακίρης Γιώργος 9ο Δ.Σ Ηρακλείου

2Ο  Καρακωνσταντάκη  Γεωργία Δ.Σ Αγίας Βαρβάρας               2Ο  Ποταμιανάκη Αντωνία 41ο Δ.Σ Ηρακλείου

3Ο  Τσακαλάκη Μαρία 1ο Δ.Σ Ηρακλείου                                       3Ο  Κρασανάκη Μαρία 1ο Δ.Σ Αρχανών

 3η ΟΜΑΔΑ παιδιά Ε & ΣΤ τάξης       ΄΄                ΄΄                   ΕΙΔΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ 3Ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

1Ο   Kακούλακη Ανδρονική 52ο Δ.Σ Ηρακλείου               1Ο   Βλαχάκης Μιχάλης Δ.Σ Αγίας Βαρβάρας

2Ο   Ράμα Εργίτα Δ.Σ Αγίων Δέκα                                          2Ο   Λυρώνης Μιχάλης 1ο Δ.Σ Μαλίων

3Ο   Καζάκου Δήμητρα 2 Δ.Σ Βουτών                                 3ο Τσακίρη Άννα 36ο Δ.Σ  Ηρακλείου                                                                                                                               

                                                 

                                                       ΔΙΑΚΡΙΣΗ:  Μαροπάκη Έλλη 9ο Δ.Σ Ηρακλείου

Στα πλαίσια της εκδήλωσης για την 1η Μάη   θα  γίνουν  ειδικές  κληρώσεις  για  τα  παιδιά  που  θα  παρευρίσκονται.

Η εκδήλωση  για την απονομή των βραβείων  θα γίνει την   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1η ΜΑΗ στις 9: 30 το πρωί στην αίθουσα Γενικών Συνελεύσεων του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου. 

Καλούνται οι εργαζόμενοι, οι γονείς , οι Δάσκαλοι και τα παιδιά να την παρακολουθήσουν .

Στη  συνέχεια  στις   10:00  θα  γίνει  η  απεργιακή  συγκέντρωση .

2ο ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΕΚΗ

Posted on Updated on

9η Αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛ. ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ 3 0
ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ 1 3
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ ΕΚΑΒ 1 1
ΤΑΞΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. 1 0
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 1 3
ΕΛ.ΑΣ. ΤΟΥΡ. ΛΕΩΦ. ΕΡΜΗΣ 3 5

 

2ο ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Κ.Η. 2014 – 2015
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (9η Αγωνιστική)
ΟΜΑΔΑ Β. ΑΓ. ΓΥ ΓΚ ΔΦ Ν Ι Η PLAY OFF
1 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ 23 9 23 6 17 7 2 0 ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ   1-8
2 ΤΑΞΙ 22 9 17 7 10 7 1 1
3 ΕΝΩΣΗ ΙΔ. ΥΠΑΛ. 16 9 15 9 6 4 4 1
4 ΕΛ.ΑΣ. 16 9 17 14 3 5 1 3
5 ΤΟΥΡ. ΛΕΩΦ. ΕΡΜΗΣ 13 9 16 13 3 3 4 2
6 ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ 13 9 19 16 3 4 1 4
7 ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ 13 9 11 10 1 4 1 4
8 ΕΚΑΒ 12 9 9 8 1 3 3 3
9 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 9 9 10 17 -7 3 0 6 OUT
10 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 4 9 4 14 -10 0 4 5
11 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. 4 9 7 17 -10 0 4 5
12 ΙΑΤΡ. ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ 3 9 4 20 -16 0 3 6